PTKM330-50VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTKM330-50VM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
Datasheety: PTKM330-50VM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTKM330-50VM
Part Number PTKM330-50VM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6727 pcs Datový list PTKM330-50VM.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
stínění Shielded Série PTKM-VM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM330-50VM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 330µH Výška - Sedící (Max) 0.775" (19.68mm)
Frekvence - Self Resonant 800kHz Detailní popis 330µH Shielded Toroidal Inductor 1.69A 190 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.69A
Proud - Saturace 270mA