PTKM25R-59
Přehled produktu
Part Number: PTKM25R-59
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Datasheety: PTKM25R-59.pdf
  • Zpráva
Specifikace PTKM25R-59
Part Number PTKM25R-59 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11105 pcs Datový list PTKM25R-59.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
stínění Shielded Série PTKMR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM25R-59 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 25µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 8MHz Detailní popis 25µH Shielded Toroidal Inductor 9.8A 11 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 9.8A
Proud - Saturace 4.7A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PTKM25R-894
PTKM25R-894
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Na skladě: 9630 pcs
Stažení: PTKM25R-894.pdf
RFQ
PTKM25R-50SM
PTKM25R-50SM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM SMD
Na skladě: 10504 pcs
Stažení: PTKM25R-50SM.pdf
RFQ
PTKM25R-59VM
PTKM25R-59VM
Popis: FIXED IND 25UH 9.8A 11 MOHM TH
Stažení: PTKM25R-59VM.pdf
PTKM25R-50H
PTKM25R-50H
Popis: FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
Stažení: PTKM25R-50H.pdf
PTKM25R-894VM
PTKM25R-894VM
Popis: FIXED IND 25UH 12.8A 12 MOHM TH
Stažení: PTKM25R-894VM.pdf
PTKM25R-59H
PTKM25R-59H