PTKM25-894
Přehled produktu
Part Number: PTKM25-894
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Datasheety: PTKM25-894.pdf
  • Zpráva
Specifikace PTKM25-894
Part Number PTKM25-894 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9518 pcs Datový list PTKM25-894.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
stínění Shielded Série PTKM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM25-894 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 25µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 8MHz Detailní popis 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 8 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 12.8A
Proud - Saturace 6.6A