PTKM200-50
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTKM200-50
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
Datasheety: PTKM200-50.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTKM200-50
Part Number PTKM200-50 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11384 pcs Datový list PTKM200-50.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
stínění Shielded Série PTKM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM200-50 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 200µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 1.7MHz Detailní popis 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.97A 140 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.97A
Proud - Saturace 350mA