PTKM100R-894
Přehled produktu
Part Number: PTKM100R-894
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
Datasheety: PTKM100R-894.pdf
  • Zpráva
Specifikace PTKM100R-894
Part Number PTKM100R-894 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8866 pcs Datový list PTKM100R-894.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
stínění Shielded Série PTKMR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM100R-894 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 2MHz Detailní popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 8A
Proud - Saturace 3.5A