PTKM10-121
Přehled produktu
Part Number: PTKM10-121
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH
Datasheety: PTKM10-121.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace PTKM10-121
Part Number PTKM10-121 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 10UH 8.27A 10 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9159 pcs Datový list PTKM10-121.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
stínění Shielded Série PTKM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM10-121 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 20MHz Detailní popis 10µH Shielded Toroidal Inductor 8.27A 10 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 8.27A
Proud - Saturace 5.3A