PTHF750R-59H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTHF750R-59H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
Datasheety: PTHF750R-59H.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTHF750R-59H
Part Number PTHF750R-59H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7788 pcs Datový list PTHF750R-59H.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.150" Dia (29.21mm)
stínění Shielded Série PTHFR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTHF750R-59H BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Molybdenum Permalloy(MPP) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 750µH Výška - Sedící (Max) 0.475" (12.06mm)
Frekvence - Self Resonant 600kHz Detailní popis 750µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 240 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.1A
Proud - Saturace 1.8A