PT50R-900-VM
Přehled produktu
Part Number: PT50R-900-VM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH
  • Zpráva
Specifikace PT50R-900-VM
Part Number PT50R-900-VM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26402 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.830" L x 0.450" W (21.08mm x 11.43mm)
stínění Unshielded Série PTR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT50R-900-VM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 50µH Výška - Sedící (Max) 1.110" (28.19mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 5.6A 30 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 5.6A