PT400R-1750-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PT400R-1750-VM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PT400R-1750-VM
Part Number PT400R-1750-VM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12129 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.750" L x 0.900" W (44.45mm x 22.86mm)
stínění Unshielded Série PTR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT400R-1750-VM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 400µH Výška - Sedící (Max) 1.880" (47.75mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 400µH Unshielded Toroidal Inductor 6A 110 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 6A
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PT400R-1750
PT400R-1750
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH