PT300R-1200
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PT300R-1200
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PT300R-1200
Part Number PT300R-1200 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15770 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.200" Dia x 0.550" W (30.48mm x 13.97mm)
stínění Unshielded Série PTR
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT300R-1200 BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 300µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 300µH Unshielded Toroidal Inductor 3.3A 150 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.3A
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PT300-SD
PT300-SD
Výrobci: FLIR
Popis: 300 PSI PRESSURE TRANSDUCER FOR
Na skladě: 287 pcs
Stažení: PT300-SD.pdf
RFQ
PT300-1500
PT300-1500
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH
Na skladě: 16371 pcs
Stažení:
RFQ
PT300R-1200HM
PT300R-1200HM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH