PT300-1200HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PT300-1200HM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PT300-1200HM
Part Number PT300-1200HM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 15964 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.200" Dia (30.48mm)
stínění Shielded Série PT
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT300-1200HM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 300µH Výška - Sedící (Max) 0.550" (13.97mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 300µH Shielded Toroidal Inductor 3.3A 150 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.3A
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PT30
PT30
Výrobci: FLIR
Popis: PRESSURE TRANSDUCER, 30 PSI