PT100-1100HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PT100-1100HM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PT100-1100HM
Part Number PT100-1100HM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 15875 pcs Datový list
Typ Toroidal Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.950" Dia (24.13mm)
stínění Shielded Série PT
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PT100-1100HM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Powder Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) 0.600" (15.24mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 100µH Shielded Toroidal Inductor 5.1A 50 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 5.1A