P1812R-683J
API DelevanAPI Delevan
P1812R-683J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812R-683J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM
  • Zpráva
Specifikace P1812R-683J
Part Number P1812R-683J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67976 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatní jména P1812R-683J TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 68µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 68µH Unshielded Inductor 220mA 3.408 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.408 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 220mA
Proud - Saturace 297mA