P1812R-393K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-393K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812R-393K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 280MA 1.848 OHM
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace P1812R-393K
Part Number P1812R-393K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39UH 280MA 1.848 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 90959 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série P1812R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména P1812R-393K TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 39µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 39µH Unshielded Inductor 280mA 1.848 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 1.848 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 280mA Proud - Saturace 376mA