P1812R-274K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-274K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812R-274K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270UH 100MA 12.72 OHM
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace P1812R-274K
Part Number P1812R-274K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 270UH 100MA 12.72 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 75899 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série P1812R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména P1812R-274K TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 270µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 270µH Unshielded Inductor 100mA 12.72 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 12.72 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 100mA Proud - Saturace 129mA