P1812R-222K
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
P1812R-222K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812R-222K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace P1812R-222K
Part Number P1812R-222K Výrobce API Delevan Inc.
Popis FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85418 pcs Datový list
Napětí - Rozdělení 1812 Používání Unshielded
Typ - Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Série P1812R Stav RoHS Tape & Reel (TR)
hodnocení - Polarizace 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména P1812R-222K TR
P1812R-222KTR
P1812R222K
Q2516421A
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Výrobní číslo výrobce P1812R-222K
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) hardware Type 2.2µH
Frekvence - Test - Frekvence - Self Resonant 268 mOhm Max
Rozšířený popis 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268 mOhm Max 1812 (4532 Metric) ESR (Equivalent Resistance Series) ±10%
Průměr - Rameno - Popis FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Zpoždění 1kHz DC Resistance (DCR) 1.697A
Jmenovitá hodnota proudu 850mA Proud - Saturace Ferrite
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
P1812R-222G
P1812R-222G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Na skladě: 25790 pcs
Stažení:
RFQ
P1812R-184H
P1812R-184H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM
Na skladě: 45937 pcs
Stažení:
RFQ
P1812R-222K
P1812R-222K
Výrobci: API Delevan Inc.