P1812R-102G
API DelevanAPI Delevan
P1812R-102G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812R-102G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD
  • Zpráva
Specifikace P1812R-102G
Part Number P1812R-102G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29188 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Unshielded Série P1812R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména P1812R-102G TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 1µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 1µH Unshielded Inductor 1.05A 113 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 113 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.05A
Proud - Saturace 2.4A