P1812-473G
API DelevanAPI Delevan
P1812-473G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812-473G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace P1812-473G
Part Number P1812-473G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 27716 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Unshielded Série P1812
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména P1812-473G TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 47µH Unshielded Inductor 260mA 2.064 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.064 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 260mA
Proud - Saturace 366mA