P1812-153K
API DelevanAPI Delevan
P1812-153K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812-153K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 450MA 780 MOHM
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace P1812-153K
Part Number P1812-153K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15UH 450MA 780 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 77201 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série P1812
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména DN3314TR
P1812-153K TR 500
P1812153K
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 15µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 15µH Unshielded Inductor 450mA 780 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 780 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 450mA Proud - Saturace 693mA