P1812-123G
API DelevanAPI Delevan
P1812-123G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1812-123G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM
  • Zpráva
Specifikace P1812-123G
Part Number P1812-123G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 34191 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatní jména P1812-123G TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 12µH Unshielded Inductor 550mA 670 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 670 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 550mA
Proud - Saturace 752mA