P160R-823KS
Přehled produktu
Part Number: P160R-823KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 196MA 3.2 OHM SMD
Datasheety: P160R-823KS.pdf
  • Zpráva
Specifikace P160R-823KS
Part Number P160R-823KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82UH 196MA 3.2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11362 pcs Datový list P160R-823KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Obal Bulk Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména P160R-823KS BULK 50 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 82µH Výška - Sedící (Max) 0.100" (2.54mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 82µH Unshielded Inductor 196mA 3.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 196mA
Proud - Saturace 169mA