P160R-123KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P160R-123KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 441MA 630 MOHM
Datasheety: P160R-123KS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace P160R-123KS
Part Number P160R-123KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 441MA 630 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13098 pcs Datový list P160R-123KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
stínění Unshielded Série P160R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména P160R-123KS BULK 50 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.100" (2.54mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 12µH Unshielded Inductor 441mA 630 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 630 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 441mA
Proud - Saturace 439mA