P1330R-824J
API DelevanAPI Delevan
P1330R-824J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1330R-824J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM
  • Zpráva
Specifikace P1330R-824J
Part Number P1330R-824J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 56714 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
stínění Unshielded Série P1330R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména P1330R-824J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 820µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 820µH Unshielded Inductor 113mA 9.96 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.96 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 113mA
Proud - Saturace 26mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
P1330R-823G
P1330R-823G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 82UH 362MA 1.38 OHM
Na skladě: 26682 pcs
Stažení:
RFQ
P134
P134
Výrobci: Vector Electronics & Technology, Inc.
Popis: TOOL HAND INSERTION FOR K36
Na skladě: 1176 pcs
Stažení: P134.pdf
RFQ
P1330R-823J
P1330R-823J
Výrobci: API Delevan
Stažení:
P1330R-824H
P1330R-824H
Popis: FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM