P1330R-822J
API DelevanAPI Delevan
P1330R-822J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1330R-822J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 1.02A 180 MOHM
  • Zpráva
Specifikace P1330R-822J
Part Number P1330R-822J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 8.2UH 1.02A 180 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64648 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
stínění Unshielded Série P1330R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména P1330R-822J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 8.2µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 8.2µH Unshielded Inductor 1.02A 180 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.02A
Proud - Saturace 600mA