P1330-123J
API DelevanAPI Delevan
P1330-123J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P1330-123J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 912MA 252 MOHM
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace P1330-123J
Part Number P1330-123J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 912MA 252 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 58136 pcs Datový list
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
stínění Unshielded Série P1330
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména P1330-123J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 12µH Unshielded Inductor 912mA 252 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 252 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 912mA
Proud - Saturace 516mA