MILS1812R-122K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MILS1812R-122K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 725MA 380 MOHM
Datasheety: MILS1812R-122K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MILS1812R-122K
Part Number MILS1812R-122K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.2UH 725MA 380 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20782 pcs Datový list MILS1812R-122K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Shielded Série MILS1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména MILS1812R-122K TR 500
MILS1812R-122K-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.2µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 140MHz Detailní popis 1.2µH Shielded Inductor 725mA 380 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 725mA