MILS1812-821K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MILS1812-821K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 614MA 530 MOHM
Datasheety: MILS1812-821K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MILS1812-821K
Part Number MILS1812-821K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820NH 614MA 530 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 22905 pcs Datový list MILS1812-821K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Shielded Série MILS1812
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména MILS1812-821K TR 500
MILS1812-821K-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 820nH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 155MHz Detailní popis 820nH Shielded Inductor 614mA 530 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 614mA