MILP1812-473K
Přehled produktu
Part Number: MILP1812-473K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM
Datasheety: MILP1812-473K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MILP1812-473K
Part Number MILP1812-473K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 34061 pcs Datový list MILP1812-473K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatní jména MILP1812-473K TR 500
MILP1812-473K-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 47µH Unshielded Inductor 260mA 2.064 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.064 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 260mA
Proud - Saturace 366mA