MILP1812-222K
Přehled produktu
Part Number: MILP1812-222K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Datasheety: MILP1812-222K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MILP1812-222K
Part Number MILP1812-222K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 40636 pcs Datový list MILP1812-222K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatní jména MILP1812-222K TR 500
MILP1812-222K-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 130°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 2.2µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 268 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 850mA
Proud - Saturace 1.697A