M1331-471K
Přehled produktu
Part Number: M1331-471K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Datasheety: M1331-471K.pdf
  • Zpráva
Specifikace M1331-471K
Part Number M1331-471K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 12595 pcs Datový list M1331-471K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
stínění Shielded Série M1331
hodnocení - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména M1331-471K TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 470nH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 220MHz Detailní popis 470nH Shielded Inductor 460mA 210 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 460mA
Proud - Saturace 460mA