M1331-153K
Přehled produktu
Part Number: M1331-153K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
Datasheety: M1331-153K.pdf
  • Zpráva
Specifikace M1331-153K
Part Number M1331-153K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 13068 pcs Datový list M1331-153K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
stínění Shielded Série M1331
hodnocení - Q @ Freq 38 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména M1331-153K TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 15µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 30MHz Detailní popis 15µH Shielded Inductor 115mA 3.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 115mA
Proud - Saturace 115mA