HF1008R-391F
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-391F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008R-391F
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 320MA 1.45 OHM
Datasheety: HF1008R-391F.pdf
  • Zpráva
Specifikace HF1008R-391F
Part Number HF1008R-391F Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390NH 320MA 1.45 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17505 pcs Datový list HF1008R-391F.pdf
Typ - Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série HF1008R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména HF1008R-391F TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 390nH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 465MHz Detailní popis 390nH Unshielded Inductor 320mA 1.45 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.45 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 320mA