HF1008R-152G
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-152G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008R-152G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 315MA 1.5 OHM
Datasheety: HF1008R-152G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HF1008R-152G
Part Number HF1008R-152G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.5UH 315MA 1.5 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22004 pcs Datový list HF1008R-152G.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série HF1008R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména HF1008R-152G TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.5µH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 165MHz Detailní popis 1.5µH Unshielded Inductor 315mA 1.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 315mA