HF1008R-150K
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-150K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008R-150K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15NH 1.053A 110 MOHM
Datasheety: HF1008R-150K.pdf
  • Zpráva
Specifikace HF1008R-150K
Part Number HF1008R-150K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15NH 1.053A 110 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 51334 pcs Datový list HF1008R-150K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série HF1008R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména HF1008R-150K TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Non-Magnetic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 15nH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 2.4GHz Detailní popis 15nH Unshielded Inductor 1.053A 110 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.053A