HF1008R-100M
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-100M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008R-100M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10NH 1.235A 80 MOHM
Datasheety: HF1008R-100M.pdf
  • Zpráva
Specifikace HF1008R-100M
Part Number HF1008R-100M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 10NH 1.235A 80 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68837 pcs Datový list HF1008R-100M.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série HF1008R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména HF1008R-100M TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Non-Magnetic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 10nH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 3GHz Detailní popis 10nH Unshielded Inductor 1.235A 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.235A