HF1008R-047J
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-047J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008R-047J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7NH 1.32A 70 MOHM
Datasheety: HF1008R-047J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace HF1008R-047J
Part Number HF1008R-047J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.7NH 1.32A 70 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 40152 pcs Datový list HF1008R-047J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Unshielded Série HF1008R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména HF1008R-047J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Non-Magnetic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 4.7nH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 3GHz Detailní popis 4.7nH Unshielded Inductor 1.32A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.32A