HF1008-222K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-222K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HF1008-222K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 300MA 1.65 OHM
Datasheety: HF1008-222K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace HF1008-222K
Part Number HF1008-222K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.2UH 300MA 1.65 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 59444 pcs Datový list HF1008-222K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série HF1008
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 1008HF-222K
1008HF-222K-ND
HF1008-222K TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 2.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvence - Self Resonant 120MHz
Detailní popis 2.2µH Unshielded Inductor 300mA 1.65 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.65 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 300mA Proud - Saturace -