ER1641-684KP
Přehled produktu
Part Number: ER1641-684KP
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH
  • Zpráva
Specifikace ER1641-684KP
Part Number ER1641-684KP Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11566 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série ER1641
hodnocení - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1641-684KP 2500 TR
ER1641-684KP-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 680µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 4.5MHz Detailní popis 680µH Shielded Molded Inductor 80mA 11.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 11.8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 80mA