ER1641-622JM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ER1641-622JM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.2UH 280MA 1.02 OHM
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ER1641-622JM
Part Number ER1641-622JM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 6.2UH 280MA 1.02 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 24820 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série ER1641
hodnocení - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1641-622JM 2500 TR
ER1641-622JM-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 6.2µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 55MHz Detailní popis 6.2µH Shielded Molded Inductor 280mA 1.02 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 280mA