ER1641-272JR
Přehled produktu
Part Number: ER1641-272JR
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.7UH 535MA 280 MOHM
  • Zpráva
Specifikace ER1641-272JR
Part Number ER1641-272JR Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.7UH 535MA 280 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 25956 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série ER1641
hodnocení - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1641-272JR 2500 TR
ER1641-272JR-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 2.7µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 92MHz Detailní popis 2.7µH Shielded Molded Inductor 535mA 280 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 535mA