ER1641-244JR
Přehled produktu
Part Number: ER1641-244JR
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 240UH 115MA 5.8 OHM TH
  • Zpráva
Specifikace ER1641-244JR
Part Number ER1641-244JR Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 240UH 115MA 5.8 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9399 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série ER1641
hodnocení - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1641-244JR 2500 TR
ER1641-244JR-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 240µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 7MHz Detailní popis 240µH Shielded Molded Inductor 115mA 5.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 115mA