ER1641-181KP
Přehled produktu
Part Number: ER1641-181KP
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180NH 1.3A 47 MOHM TH
  • Zpráva
Specifikace ER1641-181KP
Part Number ER1641-181KP Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 180NH 1.3A 47 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 31089 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série ER1641
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1641-181KP 2500 TR
ER1641-181KP-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 180nH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 250MHz Detailní popis 180nH Shielded Molded Inductor 1.3A 47 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.3A