ER1641-124KM
Přehled produktu
Part Number: ER1641-124KM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120UH 150MA 3.6 OHM TH
  • Zpráva
Specifikace ER1641-124KM
Part Number ER1641-124KM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 120UH 150MA 3.6 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11565 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série ER1641
hodnocení - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1641-124KM 2500 TR
ER1641-124KM-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 120µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 9.7MHz Detailní popis 120µH Shielded Molded Inductor 150mA 3.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 150mA