ER1641-103KP
Přehled produktu
Part Number: ER1641-103KP
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 220MA 1.62 OHM TH
  • Zpráva
Specifikace ER1641-103KP
Part Number ER1641-103KP Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 10UH 220MA 1.62 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 29825 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série ER1641
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1641-103KP 2500 TR
ER1641-103KP-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 10µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 46MHz Detailní popis 10µH Shielded Molded Inductor 220mA 1.62 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.62 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 220mA