ER1025-92KP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ER1025-92KP
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
3500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ER1025-92KP
Part Number ER1025-92KP Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7936 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
stínění Unshielded Série ER1025
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1025-92KP 3500 TR
ER1025-92KP-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 1mH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 3.4MHz Detailní popis 1mH Unshielded Molded Inductor 28mA 72 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 72 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 28mA