ER1025-04JR
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ER1025-04JR
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
3500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ER1025-04JR
Part Number ER1025-04JR Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 26079 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
stínění Unshielded Série ER1025
hodnocení - Q @ Freq 33 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména ER1025-04JR 3500 TR
ER1025-04JR-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 220nH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 510MHz Detailní popis 220nH Unshielded Molded Inductor 1.025A 140 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.025A