EMI1206R-1500
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EMI1206R-1500
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Datasheety: 1.EMI1206R-1500.pdf2.EMI1206R-1500.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EMI1206R-1500
Part Number EMI1206R-1500 Výrobce API Delevan
Popis FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 214351 pcs Datový list 1.EMI1206R-1500.pdf2.EMI1206R-1500.pdf
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série EMI1206R
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména EMI1206R-1500 3000 TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frekvence 1.5 kOhms @ 100MHz Výška (Max) 0.051" (1.30mm)
Typ filtru - DC odpor (DCR) (Max) 500 mOhm
Karta Tloušťka (mm) 200mA