EMI0805R-300
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EMI0805R-300
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Datasheety: EMI0805R-300.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EMI0805R-300
Part Number EMI0805R-300 Výrobce API Delevan
Popis FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 300763 pcs Datový list EMI0805R-300.pdf
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série EMI0805R
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména EMI0805R-300 4000 TR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frekvence 300 Ohms @ 100MHz Výška (Max) 0.043" (1.10mm)
Typ filtru - DC odpor (DCR) (Max) 200 mOhm
Karta Tloušťka (mm) 500mA