DC1390R-824K
Přehled produktu
Part Number: DC1390R-824K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 3.93A 154 MOHM
Datasheety: DC1390R-824K.pdf
  • Zpráva
Specifikace DC1390R-824K
Part Number DC1390R-824K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820UH 3.93A 154 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11329 pcs Datový list DC1390R-824K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.480" Dia (37.60mm)
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména DC1390R-824K 100 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 820µH Výška - Sedící (Max) 1.064" (27.03mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 820µH Unshielded Inductor 3.93A 154 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 154 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.93A
Proud - Saturace 4.7A