DC1050R-824K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DC1050R-824K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820UH 2.5A 288 MOHM TH
Datasheety: DC1050R-824K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DC1050R-824K
Part Number DC1050R-824K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820UH 2.5A 288 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21453 pcs Datový list DC1050R-824K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.180" Dia (29.98mm)
stínění Unshielded Série DC1050R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména DC1050R-824K 100 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 820µH Výška - Sedící (Max) 0.840" (21.34mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 820µH Unshielded Inductor 2.5A 288 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 288 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.5A
Proud - Saturace 2.8A